: www.pk1293.vojnuvmestec.cz - Petanque Klub 1293 Vojnův Městec

Letní a podzimní turnaje 2015 - účast hráčů PK 1293 Vojnův Městec

Stručný přehled o účasti a výsledcích hráčů PK 1293 Vojnův Městec na letních a podzimních turnajích pořádaných asociací ČAPEK za sezónu 2015.

Centrope Polsko (trojice) 27.6.2015 - Jedlina
53.
Fereš Pavel
Fereš Jiří
Tomášková Dana (UBU Unětice)
60.
Brož Oldřich st.
Konopásek Jakub
Konopásek Zdeněk (POP Praha)


Memoriál CdP Loděnice (dvojice) 11.7.2015 - Loděnice
8.
Fereš Pavel
Horáček Jindřich (PC Kolová)


Hanácký Master Cup – MIX (trojice) 11.7.2015 - Litovel
21.
Fereš Jiří
Tomášková Dana (UBU Unětice)
Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)


Krumsínská hroda (trojice) 13.7.2015 - Krumsín
53.
Brož Oldřich st. Fereš Pavel
Fereš Jiří


Stolínský křečák – memoriál Jaroslava Smoly (trojice) 1.8.2015 - Stolín
13.
Brož Oldřich st. Brož Oldřich ml.
Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)


Podřipský pohár (dvojice) 15.8.2015 - Vědomice
9.
Konopásek Jakub Preuss Michal (POP Praha)


Centrope Slovensko (trojice - mix) 22.8.2015 - Galanta
8.
Brož Oldřich st. Michálek Ivo (Carreau Brno)
Kalábová Jarmila (Slope Brno)


O pohár města Brna – VARS Cup (trojice) 29.8.2015 – Hrad Veveří
46.
Brož Oldřich st. Fereš Pavel
Fereš Jiří


GEKON – „O křišťálovou tašku“ (trojice) 12.9.2015 - Loděnice
4.
Brož Oldřich st.
Konopásek Jakub
Konopásek Zdeněk (POP Praha)
27.
Fereš Pavel
Fereš Jiří
Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)


MČR 55+ (trojice + 1) 26.9.2015 - Litovel
12.
Fereš Pavel
Anton Lubomír (KLIP Litovel)
Urbanová Bronislava (1. Starobrněnský PK)


Svatováclavské dukáty (dvojice) 28.9.2015 - Lipník
13.
Fereš Pavel
Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)


O pohár CdP Loděnice (trojice) 3.10.2015 - Loděnice
46.
Brož Oldřich st. Fereš Jiří
Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)


O pohár CdP Loděnice (trojice) 3.10.2015 - Loděnice
36.
Brož Oldřich st. Fereš Jiří
Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)


Zlaté prasátko (trojice) 10.10.2015 - Brno
16.
Brož Oldřich st. Hledík Zdeněk (AURA Havlíčkův Brod)
Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)


Kapucínova koule (dvojice) 17.10.2015 - Chrudim
4.
Fereš Pavel
Fereš Jiří
32.
Brož Oldřich st.
Preuss Ondřej (POP Praha)


Přebor KV a PLZ kraje 2 – memoriál M. Valenty (dvojice) 24.10.2015 - Kolová
41.
Konopásek Jakub
Preuss Ondřej (POP Praha)


TOP KLIP (trojice) 7.11.2015 - Litovel
10.
Fereš Pavel
Fereš Jiří
Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)


Pavel Fereš - 21. 12. 2015