Máme zde na webu nově cosi jako návštěvní knihu

Chcete nám zde zanechat vzkaz, připomínku, dotaz nebo jakýkoli jiný ohlas? Tahle sekce je tu pro vás.

Na webových stránkách to tak bývá. Čtenáři mívají prostor pro reakci. Mohou se vyjádřit k tomu, co si právě přečetli, a nebo k tomu, čeho se obsah webu nějak týká. Mohou pochválit a nebo zkritizovat. Mohou upřesnit, doplnit či nesouhlasit. Mohou pozdravit či se na něco optat. Každý samozřejmě může normálně napsat e-mail; ale občas se hodí, když se tak stane všem na očích, veřejně... Od nynějška je to možné i zde, v sekci Návštěvní kniha.

Prozatím vypadá tahle sekce jako jednoduchý vzkazovník. Vyplníte jméno či přezdívku dle vlastní volby (můžete přidat e-mailovou adresu), předmět zprávy a samotný vzkaz; nakonec ještě prosíme o spolupráci při ověřování, zda náhodou nejste spamovací automat - chceme opsat do políčka jednoduchý ověřovací kód. A je to. Vaše zpráva se objeví na stránkách. Bude-li o sekci zájem, přibudou časem další možnosti. Zejména bychom rádi zavedli, aby šlo v jednotlivých příspěvcích na sebe navzájem reagovat (to snad půjde už brzo). No a případně snad bude umožněno i to, abyste přímo komentovali naše konkrétní příspěvky ve vybraných sekcích (Novinky, Turnaje, Fotogalerie).

Na vaše ohlasy se moc těšíme. Díky nim snad budeme mimo jiné schopni tyhle webové stránky postupně dále vylepšovat a doplňovat.

Zdeněk Konopásek - 23. 12. 2010