Termíny městeckých turnajů pro rok 2011

Do seznamu letošních oficiálních petangových turnajů ČAPEK byly zaneseny turnaje plánované ve Vojnově Městci.

Termínovka petangové asociace ČAPEK je na světě a obsahuje i následující tři turnaje ve Vojnově Mětci:

  • 9. dubna: Velikonoční vejce, prestižní turnaj dvojic
  • 11. června: Vajtovy koule, regionální turnaj dvojic
  • 24. září: Svatováclavská koule, regionální turnaj dvojic

Všechny tři turnaje se hrají v Městci pravidelně, už několik let. U každého počítáme s organizací doprovodného turnaje pro ty, kteří vypadnou v dopoledních vyřazovacích bojí, aby i ti dosyta využili svou cestu k nám a dobře si zahráli. Potud nic nového.

Oproti minulým letům se však jedna novinka objevila. Celonárodní asociace rozhodla, že nebude u turnajů třídy prestige tolerovat účast neregistrovaných hráčů a hru s ne-homologovanými (rekreačními) koulemi. Rozhodli jsme se nakonec, že v případě Velikonočního vejce, našeho tradičně prestižního turnaje, téhle podmínce vyhovíme. Zdá se nám důležité, aby se Vojnův Městec udržel na mapě těch nejvýznamnějších petángových událostí v republice, a to i za cenu toho, že tím omezíme možnost některých místních zájemců zúčastnit se. Prosíme o pochopení. Oba zbývající turnaje zůstanou zcela otevřené, stejně jako všechny turnaje doprovodné - pokud tedy nemáte závodní koule a/nebo nejste registrovaní hráči, můžete se na Velikonoční turnaj přijít po ránu podívat a po poledni se pak aktivně zúčastnit turnaje "B". Navíc počítáme s tím, že i letos zorganizujeme nějaké akce právě jen pro místní, se zvláštním ohledem na neregistrované hráče.

Zapište si tedy výše uvedené termíny do diářů a přijďte si zahrát, podívat se, podpořit kamarády či sousedy. Moc rádi vás tu uvidíme. Pokud zvažujete účast i na jiných turnajích v republice, můžete se podívat na Termínovku ČAPEK.

Zdeněk Konopásek - 25. 2. 2011


Diskutovat tenhle příspěvek můžete prostřednictvím formuláře na konci této stránky. Pokud chcete zanechat jenom nějaký obecný vzkaz, použijte sekci Návštěvní kniha.

[Skoč rovnou na formulář pro nový příspěvek]

Diskuze (řazeno od nejstaršího):

Vložit zprávu:

Vyplnění jména či přezdívky, předmětu zprávy a ověřovacího kódu je povinné.
Prosím přepište do políčka níže uvedený ověřovací kód (ochrana proti spamu):