Vojnoměstecká petángová liga

Přihlaste se do místní soutěže dvojic a poměřte od dubna do října své síly ve dvou sériích zápasů každý s každým.

Petanque klub PK 1293 Vojnův Městec vyhlašuje první ročník „Vojnoměstecké petángové ligy“ dvojic. Soutěž se bude hrát v systému každý-s-každým ve dvou kolech, jarním a podzimním, typicky na hřišti hospody U Malivánků. Pravidla soutěže upravuje Hrací řád (dostupný v hospodě a zde v PDF formátu). Průběh ligy hlídá a koordinuje tříčlenná komise ve složení: Vít Malivánek, Olda Brož st. a Jakub Konopásek. Oficiální PDF soubor s vyhlášením ligy je zde.

Přihlásit se mohou libovolně sestavené dvojčlenné týmy z Vojnova Městce a okolí – sportovní i rekreační hráči, muži i ženy všeho věku. Přihlašovací formulář bude k dispozici v hospodě U Malivánků – vyžádejte si ho u hostinského. Při zápisu uvedete jména a příjmení obou hráčů, alespoň jeden kontakt (telefon, příp. e-mail) a zaplatíte vstupní poplatek ve výši 100 Kč za hráče. Případně je též možné se hlásit e-mailem (vmpl@vojnuvmestec.cz) a zaplatit dodatečně - na stejnou e-mailovou adresu směřujte případné dotazy.

Uzávěrka přihlášek je 6. dubna 2011.

Těšíme se na vaši účast,

Oldřich Brož st., Vít Malivánek, Jakub Konopásek (řídící komise) + Zdeněk Konopásek (president PK 1293 Vojnův Městec)

Zdeněk Konopásek - 20. 3. 2011


Diskutovat tenhle příspěvek můžete prostřednictvím formuláře na konci této stránky. Pokud chcete zanechat jenom nějaký obecný vzkaz, použijte sekci Návštěvní kniha.

[Skoč rovnou na formulář pro nový příspěvek]

Diskuze (řazeno od nejstaršího):

Vložit zprávu:

Vyplnění jména či přezdívky, předmětu zprávy a ověřovacího kódu je povinné.
Prosím přepište do políčka níže uvedený ověřovací kód (ochrana proti spamu):