V Brně proběhlo Fórum Zástupců Klubů

V sobotu 11.února 2012 proběhlo fórum kterého jsem se jako nově zvolený prezident PK1293 zúčastnil

V sobotu 11.února 2012 proběhlo fórum kterého jsem se jako nově zvolený prezident PK1293 zúčastnil ačkoliv ještě ve čtvrtek nebylo jisté zda se z důvodu nepojízdného vozidla budu mít jak na místo dopravit. Naštěstí se mi podařilo domluvit se na společné cestě s Frantou Hanělem z PePa Sněžné,který byl ochoten pro mě zajet až do městce přesto,že to pro něj znamenalo brzké vstávání a nemalou zajížďku. Tímto bych mu chtěl poděkovat.

Samotné jednání probíhalo celkem v poklidu bez nějakých zbytečných hádek a nešvarů před kterými jsem byl předem varován zřejmě po zkušenostech z předchozích ročníků.Na fóru bylo přítomno 29 z celkových 52 delegátů. Proběhla volba prezidenta ČAPEK,vzhledem k tomu,že se nenašel žádný protikandidát byl na další funkční období znovu zvolen Petr Stoklásek.

Za další členy výkonného výboru byl zvolen Ivo Michálek jako předseda STK,předsedkyní disciplinární komise se stala Iveta Hájková a předsedou komise mládeže Pavel Hejl st. Všem zvoleným představitelům gratuluji a přeji mnoho úspěchů.

Jediným kandidátem na pořádání MČR trojic mužů a trojic žen se ukázal být PK 1293 Vojnův Městec. Bohužel pořadatelství nám zatím přiděleno nebylo a to z důvodu nevyhovujícího horního hřiště pro potřeby MČR které je navíc letos postupové. O jeho dočasné úpravě formou navezení kamínků nebo štěrku a jeho opětovného odklizení po turnaji se budeme muset dohodnout s TJ Jiskra. Doufám a věřím,že se nám tuto situaci podaří nějakým způsobem vyřešit a že se nám nakonec dostane důvěry od STK a turnaj nám přidělí.