Návštěvní kniha

Budeme rádi, když nám tu zanecháte vzkaz, pozdrav, připomínku, dotaz, poznámku - ke zde uveřejněné novince, k fotogalerii, k proběhlému turnaji a nebo prostě jen tak. Zatím má tahle sekce podobu jednoduchého vzkazovníku; časem přibude možnost reagovat na konkrétní příspěvky, ale také přímo na jednotlivé části webu (prozatím musíte v úvodu jasně napsat, čeho přesně se Váš vzkaz týká). Kritika nevadí, ale vyhrazujeme si právo smazat vulgární a jinak nemístné příspěvky.

[Formulář pro nový příspěvek]

Poslední příspěvky:

gratulace

Moc gratuluju Oldovi and his company k sobotnímu druhému místu v konírně ! Nebylo to jednoduché a jste borci. Petr

O pohar mesta Brna 2012

Klub priateľov petangu Svätopluk hlada jedneho hraca na turnaj O pohar mesta Brna. kontakt: peter.sury@gmail.com 00421948011157

Ne spoluhráč

Díky za zprávu, tak my už tedy taky ne :))

Ne spoluhráč

Tak již nesháníme

Spoluhráč

Sháníme pro Libora spoluhráče do Vojnova Městce na sobotu. Není někdo volný? Libor je u nás nově registrován, již pár let hraje na pozici plasér i universál.

Zdravice

Jako starosta Vojnova Městce, musím pochválit práci PK 1293 a především poděkovat prezidentovi klubu za příspěvky dodávané na webové stránky městyse. Myslím, že tento aktivní přístup může být dobrým vzorem pro ostatní organizace a složky ve Vojnově Městci. Všem přeji hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2011.

PF 2011

Přeji všem klidné Vánoce a úspěšný rok 2011 v osobním ale i sportovním životě.

Vložit zprávu:

Vyplnění jména či přezdívky, předmětu zprávy a ověřovacího kódu je povinné.
Prosím přepište do políčka níže uvedený ověřovací kód (ochrana proti spamu):